Про нас

Ми команда професіоналів

Ласкаво просимо

Компанія Kitsoft створює корпоративні інформаційні системи та веб-портали з 1998 року. Ми допомагаємо клієнтам впорядкувати і автоматизувати внутрішні механізми роботи, а також налагодити взаємодію з користувачами. Наші клієнти – державні органи, страхові компанії та інші великі організації, серед яких:

  • Міністерство інфраструктури України: веб-портал, обговорення нормативно-правових актів
  • Міністерство економіки та торгівлі України: веб-портал, обговорення нормативно-правових актів, відкритий бюджет
  • Київська міська державна адміністрація: веб-портал, обговорення нормативно-правових актів, електронні петиції, підписка на оповіщення, звернення громадян 1551, мобільні додатки, карта аварій, відкрите API, медичний портал
  • Дніпропетровська обласна державна адміністрація: звернення громадян, електронні петиції
  • Моторне (транспортне) страхове бюро України: централізована база даних, веб-інтерфейс
  • Міністерство надзвичайних ситуацій України: система планування, обліку та аналізу фінансування «Фінанси плюс», урядова інформаційно-аналітична система з питань надзвичайних ситуацій.

Cпеціалізуємося на повному циклі розробки інформаційних систем, які включають повний ІТ-інструментарій. Це внутрішні компоненти зберігання і обробки даних, захисту і системної інтеграції, та зовнішні інтерфейси, веб-сервіси та мобільні додатки. Щоб створювати такі продукти, ми самостійно проводимо передпроектне обстеження, аналізуємо бізнес-процеси, створюємо прототипи і проектуємо інфраструктуру.

Наш коник – відмовостійкість і комплексний захист. За 10 років, жоден сайт державних органів, створений на нашій платформі, не зламали.

При розробці порталів ми керуємось принципами корисності, зручночті та інформативності. Якщо ви прагнете першими впроваджувати нові технології і бути на крок попереду конкурентів – нам удвічі цікаво з вами співпрацювати.

Нам цікаві українські стартапи у сфері електронного самоврядування, е-демократії і технологій для розумних міст. Ми відкриті до співпраці для втілення в життя ідей, які допоможуть розвитку громадянського суспільства. Ми не розмовляємо про електронну демократію, а займаємось впровадженням її інструментів.

В команді Kitsoft – молоді та амбіційні професіонали, яким цікаві масштабні проекти та нові звершення. Робота в нашій команді – це можливість реалізувати свій потенціал та брати персональну відповідальність за якість продукту. Якщо ви прагнете розвиватися, вчитися новому, і при цьому бути більше, ніж частинкою великого механізму – будемо раді бачити вас в команді.

Наші навички

Дизайн та моделювання

90% 90% Complete

Веб-розробка

95% 95% Complete

Розробка баз даних

99% 99% Complete

Інформаційно-аналітичні системи

90% 90% Complete

Системи захисту інформації

95% 95% Complete

Мобільні додатки

80% 80% Complete

Продукти

Набір інструментів електронної демократії, що включає: веб-портал, систему звернень громадян до контактного центру, сервіс електронних петицій, та інші компоненти, що дозволяють вирішувати проблеми громади та залучати громадян до процесу прийняття рішень.
Детальніше про продукт
Набір модулів для автоматизації роботи страхових компаній, що включає: веб-інтерфейс укладання договорів, систему врегулювання страхових випадків, модуль перестрахування, засоби інтеграції з системою бухгалтерського обліку, аналітичний модуль та інші компоненти, що дозволяють зменшити операційні витрати, забезпечити прозорість управління каналами продаж, підвищити якість прийняття рішень, збільшити швидкість обслуговування кліентів та покращити репутацію компанії на ринку вцілому.
Повний цикл створення інформаційно-аналітичних систем та веб-порталів, що включає дизайн та моделювання, розробку, неперервну інтеграцію та тестування, впровадження, навчання персоналу, технічний та методологічний супровід. Ми є експертами в галузі захисту інформації.