Веб-портали та сервіси

Взаємодія громадян з владою

Веб-портал

Зручний довідковий ресурс з розширеним пошуком та структуризацією контенту через систему тегів. Новини та анонси подій, висвітлення діяльності влади, доступ до публічної інформації, публікація відкритих даних.

Звернення громадян

Інтернет-представництво контакт-центру. Реєстрація в особистому кабінеті, створення звернень з географічною прив’язкою, звернення інших громадян з можливістю долучитися, відповідь виконавця, підтвердження виконання, інтерактивна карта, мобільні додатки, доступ до звернень через API.

Електронні петиції

Реєстрація петиції, премодерація, підтримка петицій з підтвердженням по e-mail, різні види ідентифікації, моніторинг ходу голосування та розгляду петицій, історії успішних петицій, інтеграція з соціальними мережами.

Відкритий бюджет

Аналіз показників бюджету міністерства в розрізі програм, видів видатків, джерел та отримувачів фінансування. Графічний та табличний режими представлення. Доступ до даних бюджету по API.

Обговорення ініціатив

Публічний сервіс онлайн-консультацій влади з експертним середовищем та мешканцями, обговорення проектів та ініціатив, опитування щодо нагальних проблем. Можливість внесення, обговорення та підтримки аргументів «за» та «проти».

E-mail та смс інформування

Підписка громадян на події, отримання повідомлень через e-mail та смс про аварії, перекриття доріг, відключення комунальних послуг та інше. Стиковка системи з Київстар, МТС та Лайф, з системою розсилок UniSender тощо. Керування налаштуваннями підписки.

Про продукт

Кожен компонент може впроваджуватися окремо, взаємодіяти з існуючими системами та доповнювати їх.

Для розробки веб-порталів та сервісів електронної демократії ми використовуємо відкрите програмне забезпечення, а отже, немає прихованих витрат на додаткові ліцензії.

Ми слідкуємо за розвитком інформаційного суспільства в Украні, створюємо нові продукти і впроваджуємо нові функції. Якщо ви маєте ідеї щодо вдосконалення цих або створення нових рішень для електронної демократії – ми відкриті для співпраці.

Ми не розмовляємо про електронну демократію, ми займаємось впровадженням її інструментів.

Переваги

Унікальний дизайн

Розробляємо індивідуальний, сучасний та ергономічний дизайн для кожного проекту.

Адаптивність

Коректне відображення на всіх пристроях від широкоформатних моніторів до планшетів та смартфонів.

Інтеграція з існуючими системами

Уважно вивчаємо існуючі у замовника інформаційні системи і налагоджуємо взаємодію.

Різні методи авторизації

Підтримка власної авторизації, авторизації через BankID та електронний цифровий підпис.

Надійний захист

Не використовуємо вразливих CMS і завжди тестуємо систему на проникнення. Для забезпечення стабільності розробляємо автоматичні тести на платформі Selenuim.

Відкрите API

Вільний доступ до інформації по API для будь-яких інформаційних систем.

Відгуки