Офіційний портал Одеської області

Проект

Офіційний портал Одеської області

Завдання

Розробити сучасний та корисний для мешканців Одещини портал, який буде не тільки інформативним, але й дозволить налагодити двосторонню комунікацію між обласною адміністрацією та громадянами.

Реалізація

Ми проаналізували запити, які надходять в якості звернень громадян до обладміністрації та гугл-аналітику, щоб дізнатись, якими питаннями мешканці області переймаються найбільше. Виявилось, що людей цікавлять досить звичайні та поширенні запитання, наприклад, які тарифи по будинку або яким чином зареєструвати земельну ділянку.

Щоб відповісти на такі питання, ми поділили портал на 16 розділів, що охоплюють основні сфери життя. Окрім авторських текстів, які готувала команда копірайтерів разом зі спеціалістами ОДА, на порталі розміщено багато посилань на інші корисні ресурси, які стануть у нагоді мешканцям. Ідея порталу – стати своєрідним інформаційним хабом, довідником.

Окрім статей та посилань, ми реалізували зручний принцип подання динамічної інформації: новини, події, офіційні документи тощо позначаються відповідними тегами та формують хронологічні стрічки по кожній темі.

Окрім інформаційного порталу, створено створено інструменти для активної комунікації – сервіс звернень громадян та сервіс колективних звернень, аналог петицій.

Ще один важливий інструмент – інформування про події в області: громадяни отримуватимуть повідомлення у вигляді смс та емейлів згідно зі своїми вподобаннями.

Усі сервіси інтегруються в єдиний особистий кабінет з єдиним аккаунтом. Згідно сучасних тенденцій, авторизуватись можна не тільки за логіном та паролем, а й за допомогою соціальних мереж. Для деяких сервісів передбачено посилену авторизацію через електронний цифровий ключ або BankID.

Результат

http://portal-oda.odessa.gov.ua