Веб сайти

Ми розробляємо складні та багатофункціональні веб-рішення: корпоративні сайти, системи зворотнього зв’язку, інтернет-каталоги та магазини, інформаційні портали.

Комплексні системи захисту інформації

Ми спеціалізуємося на комплексних системах захисту інформації для складних розподілених рішень (АС класу 3). Налаштовуємо засоби моніторингу та оповіщення у разі загроз –  інформування про ризики та проблеми у вашій системі протягом хвилини. Розробляємо необхідну документацію, згідно діючих в Україні стандартів. Забезпечуємо супровід експертизи КСЗІ до моменту отримання експертного висновку. Наші рішення гарантують конфіденційність та цілісність інформації. Маємо відповідні ліцензії в галузі технічного та криптографічного захисту інформації.

Системна інтеграція

Системна інтеграція допомогає налагодити взаємозв’язок розрізнених інформаційних систем, що вже функціонують у замовника. Інтегрованість систем заощаджує час та робить процеси зрозумілими.

Мобільні додатки

Ми розробляємо мобільні додатки для операційних систем iOS, Android, Windows Mobile.  Залежно від бізнес-потреб клієнта, це може бути додаток, що дозволяє оптимізувати внутрішні процеси, налагодити комунікацію з клієнтами, продавати товари та послуги або встановити контроль за співробітниками.

CRM-системи

Ми створюємо CRM-cистеми для автоматизації процесів взаємодії компанії з клієнтами. Це дозволяє підвищити рівень продажів, оптимізувати маркетинг та покращити рівень обслуговування клієнтів.

VR-рішення

Ми розробляємо рішення з віртуальною та доповненою реальністю для туристичного бізнесу, ринку нерухомості, медичної та освітньої галузей.