Портал Міністерства Аграрної політики та продовольства України

Проект

Веб-портал Міністерства Аграрної політики та продовольства України

Завдання

Створити і запустити офіційний веб-портал Міністерства Аграрної політики та продовольства України. Портал повинен стати вичерпним джерелом необхідної інформації для цільового користувача.

Також портал має виконувати функцію пошуку, надання та пояснення сервісів, надавати відомості про державну та міжнародну діяльність Міністерства, статистичну і нормативно-правову інформацію, зробити легким та доступним звернення громадськості до Міністерства Аграрної політики та продовольства України.

Реалізація

Проект реалізовано керуючись принципами інтуїтивно зрозумілого дружнього інтерфейсу, сучасної стилістики оформлення, з урахуванням вимог Дизайн-ситеми державних сайтів та адаптації для мобільних пристроїв. У доступній лаконічній формі підготовлені цікаві статті про органічне виробництво, географічні зазначення, сільський туризм тощо.

Крім того, команда Kitsoft розробила унікальний інструмент «Поле онлайн», де кожен може дізнатись, скільки посіяно чи зібрано врожаю у кожній області.

Ще одним цікавим і зручним інформаційним інструментом в рамках порталу розроблені лендінги: «Як стати фермером», «Як отримати дотації» – молодим або починаючим фермерам. Для більш досвідчених – «Як експортувати» і «Вимоги до обігу харчової продукції».

Приємно, що презентація порталу пройшла при участі не тільки держслужбовців, а ще й журналістів, які протестували продукт, зробили власні зауваження та надали коментарі.

Результат

Міністерство Аграрної політики та продовольства України

  • Клієнт Міністерства Аграрної політики та продовольства України
  • Дата 18.04.2019
  • Теґи Design, Web Development
  • URL Переглянути проект