Веб-портал Міністерства освіти і науки України

Проект

Веб-портал Міністерства освіти і науки України

Завдання

Створити офіційний веб-портал Міністерства освіти і науки України для отримання користувачем необхідних йому сервісів та відомостей від МОН при мінімальній кількості переглянутих сторінок, завдяки спрощеній навігації та архітектурі сайту.

Веб-портал повинен стати основним джерелом для отримання інформації цільової аудиторії (освітніх процесів) за напрямками: дошкільна освіта, середня освіта, професійно-технічна освіта, вища освіта, наукова діяльність. Портал повинен виконувати функції платформи для пошуку інформації, надання сервісів, інтерактивного спілкування з громадськістю.

Реалізація

Під час розробки дизайну та розмітки сторінок порталу, ми керувалися принципами сучасного сайтобудування. В якості зразка графічного дизайну веб-порталу використовували фірмовий стиль та візуальну концепцію Міністерства освіти та науки України.

Слова, які характеризують дизайн сайту – зручний, дружній, функціональний, інтуїтивно зрозумілий, округлий шрифт.

Слова, які характеризують стилістику сайту – сучасний, стильний.

Швидкий і логічний перехід до розділів і сторінок порталу забезпечує наочне, інтуїтивно зрозуміле представлення структури сайту та розміщеної на ньому інформації.

Веб-портал Міністерства освіти і науки України подається українською та англійською мовами. Також передбачає користування сайтом людьми з вадами зору.

Результат

https://mon.gov.ua/ua