Сервісні портали

Ми створюємо зручні і доступні у користуванні ресурси. При проектуванні ми керуємося “правилом трьох кліків” – кожен користувач може знайти всю необхідну інформацію, зробивши всього три кліки. На порталах зазвичай висвітлюється діяльність влади, новини, анонси подій, є доступ до нормативно-правової бази та статистичних даних. Пошук та систематизація контенту здійснюється за допомогою тегування та геоприв’язки. Кожен ресурс має адаптивний дизайн та інтегрується з іншими IT-системами.

Кабінет городянина

Особистий кабінет городянина – це потужний онлайн-помічник у взаємодії містян з державними установами міста. З його допомогою користувач може отримати доступ до всіх міських сервісів через єдиний обліковий запис. Система дозволяє налаштовувати необхідні послуги залежно від потреб користувача та має високий рівень захисту персональних даних.

Звернення громадян

Звернення громадян – це онлайн-ресурс контакт-центру державної установи. Система електронних звернень зменшує навантаження на телефонну лінію служби та особисту приймальню громадян.

Функціонал включає реєстрацію в особистому кабінеті, створення звернень з географічною прив’язкою, звернення інших громадян з можливістю долучитися, відповідь виконавця, підтвердження виконання, інтерактивні карти, мобільні додатки, доступ до звернень через API.

Електронні петиції

Сервіс електронних петицій для державної установи передбачає наступний функціонал: реєстрація петиції, премодерація, підтримка петицій з підтвердженням по e-mail, ідентифікація користувача, моніторинг ходу голосування та розгляду петицій, історії успішних петицій, інтеграція з соціальними мережами.

Відкритий бюджет

Система відкритого бюджету побудована з використанням API та включає аналіз показників бюджету державної установи за видами видатків та доходів, джерелами фінансування та одержувачами. Інформація відображається у зручному форматі, у вигляді графіків та таблиць.

Обговорення ініціатив

Обговорення ініціатив – це публічний сервіс онлайн-консультацій влади з експертним середовищем та мешканцями, обговорення проектів та ініціатив громадян, опитування щодо нагальних проблем. Наші рішення передбачають можливість внесення, обговорення та підтримки аргументів «за» та «проти», що суттєво спрощує механізм прийняття рішення.

Адміністративні послуги

Один з найважливіших атрибутів електронної демократії – надання адміністративних послуг в онлайн-режимі. Ми розробляємо інструменти, що дозволяють швидко та зручно подати заявку, отримати довідку, бланк, виписку тощо. Це  заощаджує час та сили як громадянам, так і працівникам державних установ.

Системи голосування

Зручна автоматизація процесу голосування, що забезпечує економію часу, прозорість і контроль за результатами голосування, формує архів звітів та гарантує захист даних.