Веб сайти

Ми розробляємо складні та багатофункціональні веб-рішення: корпоративні сайти, системи зворотнього зв’язку, інтернет-каталоги та магазини, інформаційні портали.

Комплексні системи захисту інформації

Ми спеціалізуємося на комплексних системах захисту інформації для складних розподілених рішень (АС класу 3). Налаштовуємо засоби моніторингу та оповіщення у разі загроз –  інформування про ризики та проблеми у вашій системі протягом хвилини. Розробляємо необхідну документацію, згідно діючих в Україні стандартів. Забезпечуємо супровід експертизи КСЗІ до моменту отримання експертного висновку. Наші рішення гарантують конфіденційність та цілісність інформації. Маємо відповідні ліцензії в галузі технічного та криптографічного захисту інформації.

Системна інтеграція

Системна інтеграція допомагає налагодити взаємозв’язок розрізнених інформаційних систем, що вже функціонують у замовника. Інтегрованість систем заощаджує час та робить процеси зрозумілими.

 

Мобільні додатки

Ми розробляємо мобільні додатки для операційних систем iOS, Android, Windows Mobile.  Залежно від бізнес-потреб клієнта, це може бути додаток, що дозволяє оптимізувати внутрішні процеси, налагодити комунікацію з клієнтами, продавати товари та послуги або встановити контроль за співробітниками.

CRM-системи

Ми створюємо CRM-cистеми для автоматизації процесів взаємодії компанії з клієнтами. Це дозволяє підвищити рівень продажів, оптимізувати маркетинг та покращити рівень обслуговування клієнтів.

VR-рішення

Ми розробляємо рішення з віртуальною та доповненою реальністю для туристичного бізнесу, ринку нерухомості, медичної та освітньої галузей.

Публічні сервіси

Ми розробляємо публічні сервіси, які створюють ефективну комунікацію зі споживачем товарів або послуг. Проектуємо взаємодію таким чином, щоб задовольнити потреби та запити користувачів. Такі сервіси працюють з великим обсягом даних та дозволяють оперативно відслідковувати та реагувати на зміни, що відбуваються в оффлайні.